Nowe wiadomości

  • Czy żarówki ksenonowe lepiej działają w nocy?

    Artykuł odpowiada na pytanie jakiego oświetlenia używać po zmroku

    czytaj więcej

Zajęcia taneczne

Jeśli pragniesz poznać i wygimnastykować swoje ciało, to przyjdź na zajęcia taneczne organizowane w naszej szkole tańca. Zajmujemy się nauką już wiele lat, nasza szkoła cieszy się prestiżem i renomą.

Jej wysoki poziom potwierdzają liczne wypowiedzi ekspertów z dziedziny tańca. Te słowa uznania motywują nas do działania i ciągłego podnoszenia poziomu nauki. Zatrudniamy wyszkolonych instruktorów specjalizujących się w różnego typu tańcach. Jeśli nie wiesz na jaki kurs się zdecydować to zapraszamy na zajęcia prowadzone w trybie wieczorowym. Przyjdź i zobacz co najbardziej ci odpowiada. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Godziny kursów są elastyczne, potrafimy dostosować się do sugestii kursantów, tak aby każdy mógł zdążyć na zajęcia. 

Ceny uzależnione są od czasu trwania lekcji i liczebności grupy. Gdy nie masz możliwości uczęszczania na zajęcia grupowe, proponujemy skorzystać z lekcji indywidualnych. Jeśli tylko chcesz tańczyć zawsze znajdziemy rozwiązanie, aby umożliwić realizację twojego marzenia.