Nowe wiadomości

  • Czy żarówki ksenonowe lepiej działają w nocy?

    Artykuł odpowiada na pytanie jakiego oświetlenia używać po zmroku

    czytaj więcej

Ogrzewanie

Budujesz nowy dom i nie wiesz na jakie ogrzewanie się zdecydować? Zapoznaj się z ofertą firmy HOT&YOU! Grzejniki, instalacje grzewcze czy kotły kondensacyjne to tylko jedne z licznych produktów znajdujące się w ofercie przeznaczonej właśnie dla Ciebie.

Ciągle nie możesz zdecydować się jakie ogrzewanie zastosujesz w swoim domu? Ciekawią Cię nowoczesne i ekologiczne technologie, takie jak solary? HOT&YOU odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Firma z powodzeniem działa na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat. Dlatego możesz być pewien, że zwracając się do niej z pytaniem, otrzymasz profesjonalną pomoc i dogodne warunki współpracy.

Oferta firmy HOT&YOU skierowana jest przede wszystkim dla klientów posiadających domy jednorodzinne. Proponowane kotły kondensacyjne lub gazowe pozwalają uzyskiwać najwyższą sprawność pracy. Straty ciepła w proponowanych przez spółkę kotłach wynoszą w najgorszym wypadku zaledwie trzy procenty. Dla porównania, kotły tradycyjne wypuszczają aż do dwudziestu procent ciepła. Dla miłośników ekologii i ekonomicznych rozwiązań, firma proponuje tak zwane solary, czyli kolektory słoneczne. Urządzenia są montowane na dachach lub ścianach domów i pozyskują w ten sposób energię słoneczną, którą zamieniają na darmowe ciepło ogrzewające nasze mieszkania czy też wodę do kąpieli. Aby dowiedzieć się więcej o historii firmy lub o najnowszych urządzeniach, które na Ciebie czekają, wejdź na stronę internetową www.hot-and-you.pl. W razie jakichkolwiek pytań możesz skorzystać z formularza i wysłać swoją wiadomość do firmy.