Nowe wiadomości

  • Czy żarówki ksenonowe lepiej działają w nocy?

    Artykuł odpowiada na pytanie jakiego oświetlenia używać po zmroku

    czytaj więcej

Naprawa auta

Twój samochód wymaga naprawy? A może Twoja turbosprężarka odmówiła posłuszeństwa? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia i oddaj swój samochód w dobre ręce! Firma AUTOS działa w branży od wielu lat, dzięki czemu udało jej się już pozyskać szerokie grono zadowolonych klientów, obdarzających swoich mechaników ogromnym zaufaniem.

Dzięki doskonałej współpracy z najlepszymi producentami części samochodowych oraz dobremu kontaktowi z klientami, AUTOS oferuje wszystkim zainteresowanym regenerację turbosprężarek i systemów klimatyzacyjnych, a także zaopatrywanie się w nowe i używane elementy i akcesoria do rozmaitych typów pojazdów, w tym przede wszystkim amortyzatory, sanki i wózki, pompy wspomagania, półosie, wały napędowe, dyferencjały i układy kierownicze. 

Od sprawności stosowanego przez Ciebie pojazdu zależy nie tylko Twoje bezpieczeństwo, ale także bezpieczeństwo wszystkich pozostałych użytkowników ruchu drogowego, dlatego też nie pozwól na to, aby którykolwiek z elementów samochodu uległ uszkodzeniu!