Nowe wiadomości

  • Czy żarówki ksenonowe lepiej działają w nocy?

    Artykuł odpowiada na pytanie jakiego oświetlenia używać po zmroku

    czytaj więcej

Specjalistyczne narzędzia

PUL-tech zaliczany jest do liderów w specjalistycznej sprzedaży manipulatorów, żurawi przemysłowych i chwytaków, wspierających ręczne przenoszenie ładunków i wykorzystywanych na określonych stanowiskach pracy w taki sposób, aby możliwe było zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa operatorów oraz zwiększenie wydajności pracy całych linii produkcyjnych.

Od ponad 50 lat firma dokłada wszelkich starań, aby konstruowane przez nią urządzenia opierały się na najnowszych zdobyczach technologicznych i były gwarancją najwyższej jakości. Precyzyjna konstrukcja dopasowana ściśle do wyznaczonego stanowiska pracy i oczekiwać zleceniodawcy, idealnie wkomponowuje się w charakter danego przedsiębiorstwa, pozwalając na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i zwiększając jego możliwości. 

Dzięki szkoleniom prowadzonym przez inżynierów marki PUL-tech, wszyscy operatorzy mają możliwość nie tylko zwiększenia swoich kwalifikacji, ale także zadbania o swoje własne zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich wykonywanych czynności.