Nowe wiadomości

  • Czy żarówki ksenonowe lepiej działają w nocy?

    Artykuł odpowiada na pytanie jakiego oświetlenia używać po zmroku

    czytaj więcej

Turbiny w autach

 

Turbosprężarka w Twoim samochodzie potrzebuje szybkiej regeneracji? A może zależy Ci na profesjonalnym serwisowaniu i cyklicznym przeglądom dokonywanym przez doświadczonych specjalistów? Firma Turbo stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i nieustannie poszerzać swój wachlarz usługowy.

Ze względu na pasję w działaniu, Turbo specjalizuje się przede wszystkim w regeneracji turbin, stawiając przede wszystkim na wiedzę i doskonały kontakt z klientem. Dzięki doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce, pracownicy firmy mogą pochwalić się już szerokim gronem zadowolonych klientów, nie tylko na terenie kraju, ale także poza jego granicami. Zaangażowanie w pracę oraz rzetelność podczas realizacji zleceń sprawiają, że firma cieszy się coraz większym zaufaniem kierowców. 

Bogaty wachlarz usługowy pozwala na zaopatrzenie się w nowe i używane części samochodowe, spośród których najczęściej wybierane są wózki i sanki, amortyzatory, pompy wspomagania, wały napędowe, wahacze, półosie, układy kierownicze oraz dyferencjały.