Nowe wiadomości

  • Czy żarówki ksenonowe lepiej działają w nocy?

    Artykuł odpowiada na pytanie jakiego oświetlenia używać po zmroku

    czytaj więcej

Matrix VaVoom ? utrwalenie i pielęgnacja

utrwalenie fryzuryŻadna, nawet najbardziej wytworna czy skomplikowana fryzura nie jest w stanie obejść się bez właściwego utrwalenia. Z tego też powodu lakiery do włosów są jednym z ważniejszych produktów znajdujących się w łazience niemal każdej kobiety. Lakier może zdziałać cuda, kiedy konieczne jest wyjście z domu w misternie układanym uczesaniu, a pogoda jest wyjątkowo niesprzyjająca.

Silny wiatr, deszcz czy mróz mogą nie tylko zniszczyć cenne minuty przeznaczone na modelowanie pasm, ale i uszkodzić same włosy, dlatego też preparaty do stylizacji nowej generacji nie tylko posiadają podstawowe składniki odżywcze decydujące o ich działaniu, ale i coraz częściej wzbogacane są o elementy pielęgnujące, chroniące kosmyki przed negatywnym wpływem gorącego powietrza suszarki, przepaleniem przez nadmierne stosowanie prostownic czy lokówek oraz osłaniających zewnętrzną powłokę włosa przed nadmierną ilością...preparatów do stylizacji. Ich nadmiar może bowiem przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

Zbyt wiele odżywek, pianek, lotionów i żeli może obciążać pasma i sprawić, że przestaną się układać, dlatego też marka Matrix wypuściła na rynek nową serię VaVoom, na którą składają się lekkie kosmetyki do stylizacji, przeznaczone dla kobiet oczekujących pełnej objętości i utrwalenia swoich fryzur oraz profesjonalnych stylistów, poszukujących linii do stylizacji, która byłaby kompletna. Matrix, podobnie zresztą jak wielu producentów profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, wzbogaca swoje preparaty o technologie aktywnych składników i polimerów, mających zapewniać pasmom stuprocentowe utrwalenie niezależnie od czynników zewnętrznych oraz maksymalną lekkość bez efektu maski i obciążenia. Matrix VaVoom Extra Full Freezing Spray to lakier do włosów, który posiada specjalną szybkoschnącą formułę precyzyjnie utrwalającą nawet najbardziej skomplikowanych uczesań i chroniącą je przed promieniowaniem UV. Plusem jest bez wątpienia intensywne utrwalenie bez sklejania włosów oraz niemal jego niewyczuwalna obecność na pasmach. Wydajność w połączeniu z przyjemnym zapachem sprawia, że produkt jest wart swojej ceny.